...επειδή η εκπαίδευση ενος ηθοποιού δεν σταματά ποτέ.

Φθινοπωρινό τρίμηνο

Το πρόγραμμα του Φθινοπωρινου τριμήνου ( 2 Οκτωβρίου ΄17  - 7 Ιανουαρίου ' 18) μπορείτε να το δείτε εδώ   Διαλέξτε το μάθημα και το σεμινάριο που σας ενδιαφέρει και σπουδάστε με 48 ευρώ το μήνα.

Σπουδάστε στο Θέατρο των Αλλαγών

Σε ποιους απευθύνονται τα μαθήματα; Πέντε απλά βήματα για να σπουδάσετε στο Θέατρο των Αλλαγών. Παρακολουθήστε όποιο μάθημα σας ενδιαφέρει με μόνο 6 ευρώ! Μάθετε περισσότερα πατώντας εδώ...
  • Η Σχολή
  • Πρόγραμμα Σπουδών
  • Δάσκαλοι / Σπουδαστές
  • Φεστιβάλ Ομάδων Δράσης
  • Διεθνές Φεστιβάλ
  • Ερωτήσεις & Απαντήσεις
  • Επικοινωνία

TOC-RADIO Πρόγραμμα

ΔΕΥΤΕΡΑ
00:00-02:00 «Classical»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-15:30 «Musical»
15:30-17.30 «Με το Ίδιο Μέτρο»
Βασίλης Παπαστάθης
Μαρία Σταυροπούλου
17:30-18:00 «Toc Music»
18:00-19:30 «The Pageturner»
Βυζαντία Πυριόχου-Guy
19:30-20:30 «Έτσι κι Αλλιώς»
Μυρτώ Αργυροπούλου
20:30-21:30 «Η Ώρα των Μαρκών»
Κωνσταντίνος Κατσούγκρης
Μαριάννα Παπαντωνίου
21:30-00:00 «RnB»
 
ΤΡΙΤΗ
 
00:00-02:00 «Hip Hop»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-15:30 «Soundtracks»
15:30-16:30 «In the Frame»
Alex Louizos
16:30-17:30 «Με την Καλή Έννοια»
Μιχάλης Γεωργίου
Ράνια Μαμμά
17:30-19:30 «Off the Record»
Νίκος Ορλώφ
19:30-20:30 «Εξ Αποστάσεως»
Τζίνη Γεννηματά
20:30-21:30 «Spinning Around on the Playground»
Δανάη Φαίδρα Θωμαΐδου
21:30-00:00 «Acid Jazz»
 
ΤΕΤΑΡΤΗ
 
00:00-02:00 «Jazz Time»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-15:30 «Great Divas»
15:30-16:30 «Toc Music»
16:30-17:30 «Σούξου Μούξου»
Μοσχούλα Κύρη
17:30-18:30 «Pastal Αποχρώσεις»
Αλκμήνη Πασταλατζή
18:30-19:30 «No Words Land»
Χρύσα Καψούλη
Πολυξένη Θάνου
19:30-20:30 «The Night Belongs to Tocers»
Χριστίνα Ηλία
20:30-21:30 «Παρακαλώ…Ξαπλώστε»
Μαρία Παρίκου
21:30-00:00 «Rock Toc»
 
ΠΕΜΠΤΗ
 
00:00-02:00 «Ballads»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-15:30 «DiscoToc»
15:30-17:30 «Συν Κάτι»
Κωνσταντίνος Κωνσταντόπουλος
Κωστής Σαβιδάκης
17:30-18:30 «Animaniacs»
Σέφε
18:30-19:30 «Στις Γειτονιές του Κόσμου»
Ευμορφία Αναστασίου
19:30-20:30 «Τσέκαρέ Το»
Έλενα Δελακούρα
20:30-21:30 «Metal Issues»
Τυφλοσίονας Σεφεριάδης
21:30-00:00 «Rock Ballads»
 
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
00:00-02:00 «The Blues»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-15:00 «Eurovision»
15:00-16:00 «Nostalgia»
16:00-17:00 «Hot-Toc»
Ευδόκιμος Τσολακίδης
17:00-17:30 «Toc Music»
17:30-18:30 «Πίσω στον Αστερισμό του Υδροχόου»
Αλίκη Ζωγράφου
18:30-19:30 «Toc Classical Moments»
Αντώνης Καργιώτης
19:30-20:30 «Toc Music»
20:30-21:30 «Έχει Πολύ Χιόνι»
Χιονία Χιωτέλλη
21:30-23:00 «Rock Toc»
23:00-01:00 «Ο Βασιλιάς είναι Γυμνός»
Ε.Τ.
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ
 
01:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:00 «Toc Morning»
13:00-16:30 «Toc Music»
16:30-17:30 «Generation Madness»
Φωτεινή Σάιντερς
17:30-19:30 «Tocers»
Γιώργος Στυλ
19:30-21:00 «Funky Time»
21:00-22:00 «DiscoToc»
22:00-00:00 «Dance 80s 90s»
 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ
 
00:00-02:00 «Dance House»
02:00-06:00 «Toc Night»
06:00-13:30 «Toc Morning»
13:30-15:00 «Θες ν’ακούσεις κι άλλα παραμύθια;»
Βίκυ Πολυχνιάτου
15:00-16:00 «Κίτρινη για Θέατρο»
Γιάννης Μπιλίρης
Γιώργος Ξυδιάς
16:00-17:00 «Toc Music»
17:00-18:00 «Reggae Time»
18:00-20:00 «Ethnic Music»
20:00-22:00 «Θεατρική Μουσική»
22:00-00:00 «Opera»